Siurbliai adatiniams filtrams

Būtinas adatinių filtrų sistemos elementas yra siurblys, kuris iš sistemos pašalina orą ir vandenį, tokiu būdu sumažindamas vandens lygį dirvožemyje.

Yra daug siurblių, kurie naudojami bendram nusausinimui (pvz. savisiurbiai be vakuuminio įsiurbimo), tačiau jie netinkami adatiniams filtrams. Nors tokiais atvejais įprastiniai siurbliai gerai išsiurbia vandenį iš rezervuaro arba duobės, adatinių filtrų sistemoje neduoda reikiamo efekto. Adatinių filtrų atveju, siurbliui be vandens išsiurbimo dar labai svarbi yra galimybė pašalinti orą. Praktiškai per adatinius filtrus teka ne tik vanduo, bet ir daug oro.

Todėl daugelio rūšių siurbliai, ypač išcentriniai siurbliai, turi papildomą sprendimą - vakuuminį siurblį, kurio užduotis yra pašalinti orą iš sistemos. Vakuuminiai siurbliai gali dirbti skirtingai - stūmokliniai, išcentriniai, membraniniai. Jie visi turi bendrą tikslą – tinkamai ištraukti orą iš sistemos. Vakuuminio siurblio dėka, hidraulinis siurblys gali įsiurbti vandenį iš adatinių filtrų be užpylimo ir gali dirbti, kai vandens tiekimas bus laikinai nutrauktas.

Galime pasiūlyti Globa Pump ir Geco Power MP siurblius.